השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עריכת צוואה

  כתיבת צוואה

  צוואה היא מסמך המפרט, לאחר לכתו של אדם, למי יועברו רכושו ונכסיו. בעת עריכת צוואה יש לזכור שקיים קושי לבצע את המשימה לבד, בעיקר מבחינת חוקיות המסמך. ישנם חוקים ותקנות הנדרשים להתקיים על מנת שהצוואה תחשב תקינה בעיני החוק ולא תבוטל, או תובן שלא כשורה. לשם כך, קיים צורך להיעזר בשירותיו של עורך דין המומחה לעריכת צוואות, שידע כיצד להכין את המסמך בצורה המבטיחה את קיומו. העזרות בשירותיו של עורך דין מבטיחה לא רק את מזעור הסיכון לביטולה, אלא גם מפחיתה את ההתכנות לסכסוכים בין המוטבים ולהגשת ערעור על הצוואה. לעומת זאת, גם אם אכן מתקיימים סכסוכים בגין הירושה והצוואה, מתפקידו של עורך הדין הוא לעזור לפתור אותם ולגשר בין בני המשפחה.

  מה חשוב לקחת בחשבון בעת עריכת צוואה

  בעזרת עזרתו של עורך דין, עריכת צוואה היא עסק פשוט הרבה יותר – עורך הדין מבטיח שהצוואה כתובה בשפה תקנית ומנוסת על פי התקנות המתאימות. לעיתים, עורך הדין אף מעריך את מצבו הנפשי של המוריש, כיוון שעל מנת ליצור צוואה תקפה, על המוריש להיות בעל יכולת נפשית להבין את ההשלכות של החלטותיו. ישנן דרכים נוספות לעריכת הצוואה המהוות עזר נוסף להבטחת עמידת הצוואה בתקנות, כמו למשל השימוש בצוואות פרמיום. מנגנוני ההגנה הקיימים בצוואת פרמיום נועדו להמעיט ככל האפשר, את הסיכונים הגורמים לביטול הצוואה. כמו כן, חשוב לדאוג לעדכן את הצוואה בכל עת, במידה וישנם שינויים חשובים בחיים כמו גירושין, נישואין, התווספות ילדים למשפחה או רכישה ומכירה של נכסים.

  עריכת צוואה על ידי עורך דין

  שירותים נוספים המציע עורך הדין בתחום

  כמו כן, מומלץ לדאוג למסמכים אחרים בעת תכנון העיזבון, כמו מסמך ייפוי כוח מתמשך, הקובע את מיופה או מיופי הכוח המורשים לקבל החלטות בשם המוריש במידה ונמצא שאינו כשיר יותר עבור קבלת החלטות בשם עצמו. עבור עריכת צוואה בצורה תקנית, וכן, עריכת ייפוי כוח מתמשך, או במידה ואתם זקוקים לשירותי גישור בעקבות סכסוכי ירושה – משרד עורכי הדין של עורך הדין אברהם רואש הוא משרד בוטיק המתמחה בעריכת צוואות, לרבות צוואות פרמיום, בעריכת ייפוי כוח מתמשך וכן בגישור סכסוכי ירושה.

  כתיבת צוואה

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תחומי ההתמחות נוספים

   עורך דין ירושה נתניה

   עורך דין ירושה נתניה אברהם רואש כל מה שקשור לנושא הירושה עלול להיות מורכב ואף להעמיס עלינו מבחינה רגשית. יחד עם זאת, עריכת מסמכי ירושה ועיזבון הם הכרחיים כדי להבטיח את...

   להמשך קריאה

   עורך דין צוואות בנתניה

   עורך דין צוואות בנתניה אברהם רואש צוואות הן מסמכים חיוניים המבטיחים שנכסינו ורצונותינו האחרונים יכובדו לאחר מותנו. עורך דין צוואות בנתניה ממלא תפקיד מכריע בניסוח צוואות נכונות מבחינה משפטית, ומספק ליווי...

   להמשך קריאה

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    פרסום ושיווק עורכי דין

    תפריט נגישות