השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  משרדו של אברהם יאיר רואש הינו משרד בוטיק העוסק בעריכת צוואות פרימיום, ייפוי כוח מתמשך או מינוי אפוטרופוס.

  כמו כן, למשרדו של  עו"ד רואש שירות ייחודי המציע ללקוחותיו את הגישור בסכסוכים על רקע חלוקת הירושה. שירות ייחודי זה נועד לחסוך לכם כסף רב וזמן ממושך הסבוכים והמסתבכים ככל שההליך המשפטי הולך ומתארך.

  ובנוסף, משרד זה מציע פתרונות הורשה מתקדמים (עריכת צוואות פרימיום) אשר יש בכוחן כדי למנוע סכסוכים עתידיים בין היורשים ולהבטיח ככל האפשר שהצוואה לא תבוטל.

  בשנת 2020 הוסמך עו"ד רואש, על ידי האפוטרופוס הכללי, לערוך ייפוי כוח מתמשך ומאז הוא פעיל בוועדות השונות ובפרויקטים התנדבותיים סביב ההסברה על חשיבותו של ייפוי הכוח המתמשך ויעילותו על פני ההליך למינויו של אפוטרופוס.

  משרד זה שם את דגש על תחומי עיסוק אלו השייכים דווקא לגיל השלישי, לבעלי מוגבלויות וחולים, וזאת עשה עו"ד רואש מתוך רצון אמיתי לתת חשיבות עליונה לערכים של הקשבה ורגישות למצוקתו של האחר במקצוענות ועם תחושת השליחות.

  כל מי שמכיר את עו"ד רואש יכול להעיד שהצהרת כוונות זו איננה בגדר קלישאה, אלא דרך חיים – עו"ד רואש הוא אדם עם מוגבלות אשר לא נתן לאתגרים שהציבה בפניו המגבלה, שתוק מוחין, למנוע ממנו את החלום – להפוך למשפטן, להתפרנס מזה ובאותה הזדמנות גם לסייע לאחר.

  תחומי ההתמחות:

  עריכת צוואות פרימיום

  גישור בין יורשים

  עריכת ייפוי כוח מתמשך

  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

    פרסום ושיווק עורכי דין

    תפריט נגישות